אודות רולידר

 

חברת רולידר בע"מ נמנית על חברות ההנדסה האזרחית המובילות והבולטות בארץ ושותפה בפרויקטים מורכבים ונרחבים בתחום התשתיות בישראל.  רולידר בע"מ הוקמה על גבי תשתית קיימת של חברת דן רולידר בע"מ  אשר הפסיקה פעילותה עקב מות הבעלים ונרכשה בשנת 2002 ע"י עוזי רוזנברג ועמירם סיון.

כיום החברה מעסיקה מעל 100 עובדים, ומחזור הכספים השנתי שלה עומד מאז הקמתה על 150-200 מיליון ש"ח. בניגוד למרבית החברות הגדולות האחרות בתחום, רולידר בע"מ היא חברה מבצעת שאינה רק מנהלת מרחוק את הפרויקטים אלא בעלת נוכחות של כוח אדם וציוד בשטח.  לרולידר בע"מ מעל 120 כלי צמ"ה עיקריים, ביניהם כלים ייעודיים ויחודיים, זמינים באופן מיידי ומאפשרים לחברה להשתתף בפרויקטים תובעניים וייחודיים שאת דרישותיהם רוב החברות לא מסוגלות לספק.

מצויינות וניסיון רב תחומיים

מפרויקטים מורכבים ומוצלחים ועד משאבים אנושיים מן הטובים בישראל, ניתן למצוא סיבות רבות לנוכחותה הבולטת של רולידר בע"מ בפסגת ההנדסה האזרחית במדינה. רולידר בע"מ מעסיקה מאות ספקים ועשרות קבלני משנה בפרויקטים השונים שלה, כאשר גרעין הפרויקט מבוצע ומנוהל על ידי רולידר באמצעות מנהלי הפרויקטים והציוד ההנדסי שברשותה. בין אם מדובר בפרויקטים נרחבים לגופים ממשלתיים ובין אם מדובר בפרויקטים ליזמים פרטיים, רולידר מתמחה בביצוע פרויקטים מורכבים המתפרסים על תחומים רבים.  שילוב ההיבטים החיוניים בפרויקטים אלו תוך הקפדה מירבית על בטיחות בעבודה ואיכות ללא פשרות במקביל לביצוע  על הצד הטוב והיעיל ביותר תוך כדי עמידה בתקני ה-ISO הבינלאומיים, הם אלו שמושכים את עיני היזמים והמשרדים הממשלתיים לכיוון רולידר בע"מ.

התשתית האנושית

במעבר מחברת דן רולידר הוותיקה לחברת רולידר בע"מ, ההון האנושי נשמר בחוכמה והיתרונות נותרים בולטים וחיוניים. הגורמים בחברה, ממנהלי העבודה ועד המנהלים הבכירים, מובילים את תחום ההנדסה האזרחית בישראל. מתוך הבנה עמוקה כי כוח האדם האמין שבידי החברה הוא זה שמספק את ההצלחה והפרויקטים העתידיים, רולידר בע"מ משמרת ומטפחת את זכויות עובדיה. כל עובדי רולידר בע"מ על כל רבדיה מועסקים באמצעות חוזה העסקה כנדרש, ובטיחות העובדים בכל שלבי העבודה והתנהלותם בגדר תפקידם מהווה נושא עיקרי שמעסיק את החברה רבות. מתנהל מעקב קבוע ובקרת סיכונים לגבי כל פעולה רלוונטית של החברה ותחקור תאונות ואמצעים מונעים מיושמים באופן היעיל ביותר לשם בטיחות העובדים.

 

 

 

פרויקטים מרכזיים

כביש 6 – רולידר בע"מ ביצעה את תשתיות כביש 6 לאורך כ-70 ק"מ שהם מחצית מהכביש הקיים, תוך ביצוע עבודות גישור והקפדה מירבית על איכות הסביבה והבטיחות.

נתב"ג 2000 - החברה הקימה את החלק היבשתי של הפרויקט תוך שימוש בכלים יחודיים וביצוע עבודת גישור ועבודות המיוחדות לפרויקט מורכב שכזה.

מפעלי ים המלח – לאורך שנים מבצעת החברה עבודות שונות ומגוונות במפעלי ים המלח בתחום הימי והיבשתי אשר דורשות שילוב של מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר עם ציוד משוכלל ומיוחד: בניית סוללות, ניקוי תעלות, סכרים, בטונים, איסוף המלח וכדומה.

מרכזיים לוגיסטים – החברה  ביצעה ומבצעת פרויקטים של הקמת מרכזים לוגיסטיים מהגדולים במזרח התיכון לחברות הגדולות והמובילות בישראל, כגון: אוסם, טבע, נייר חדרה, צ'מפיון מוטורס, סקודה, שלמה SIX, סלטי צבר.

מכשול קו התפר – פרויקט של משרד הביטחון בהיקף של מאות מיליוני ש"ח. רולידר ביצעה קרוב ל-60 ק"מ ממכשול קו התפר.

מדרון יפו – דרומית לנמל יפו, רולידר בע"מ ביצעה פרויקט בו אתר פסולת ענק הומר באמצעות מחזור וטיוב וחומרים מתקדמים ביותר, לפארק מן היפים והמרשימים בעולם, הישג שזיכה אותו בפרס המקום הראשון של ארגון הארכיטקטים בישראל.

חופי תל אביב - שיקום והקמת טיילת, מתקני משחקים, מזרקות, מסלעות, גשרים, בגן צ'רלס קלור המתחדש, בגן העצמאות המשופר והמשודרג בטיילת רידינג והפיכת קו החוף של תל אביב לרצף מרהיב של הנאה ובילוי.

מגרש הגולף הבינ"ל בקיסריה – מגרש גולף בסטנדרט בינלאומי, הראשון מסוגו בישראל. פרויקט ייחודי מטבעו שדרש ציוד ייעודי שחלקו הוטס מחו"ל.

תשתיות מים חכמות - שידרוג הטיית מים מליחים, הקמת קוי ביוב בטבריה עבור חברת מקורות כחלק מפרויקט המוביל הארצי.